Hoppa till sidans innehåll

Bilder


10mila 1965 Strängnäs
10-mila2015
1978 före skidläget i Idre
1978 kommunstafett
1981 Ove J
1983 Gängbudkavle
1983 mot Österrikes 5-dagars
1983 träningsläger med tiomila som mål
1985 Gängbudkavle
1985 Natträvar
1986 Hälsingland
1986 nattbudkavle
1988 mossbad på ungdomsläger i Norrköpingstrakten
1988 segrarlaget tiomila
1988 tidningsrubriker
1990 damlaget tvåa och bästa svenska lag
1997 styrelsen
2006 Melkers minne Picasa 2.7
2007 DM-stafett Picasa 2.7
2008 Daladubbeln Picasa 2.7
2008 etappsegrare Picasa 2.7
2009 DM Lång Picasa 3.0
2009 DM Natt Picasa 3.0
2009 Inomhusträning
2009 Niklas skol-SM
2009 Stockenfejden
20110327103
20151205 Det segrande laget Segrande lag 2015: Hampus Nyholm, Dag Sundin och Gullan Andersson Susanne Söderholm
20151205 Lag On The Waterfront
20151205 Ordförande med mästare
60-tal Hasse P Georg G och Bertil J
Anton_SMOL
Barometern 2014
Barometervinnare 2015 web
Biskops Arnö
Biskops Arnö
Biskops Arnö 20150513
Biskops Arnö Gotiska salen
Biskops Arnö korv
dag o lotta årsfest 2010
EtunaWE114_1
EtunaWE114_2
framtidskväll oktober
fågelhuset årsfest 2010
Gustav student web
Homepagelogo_NY5
homepagelogo-lila_NY
IMG_0780
IMG_0781
IMG_0798
IMG_0799
IMG_0802
IMG_0807
IMG_0816
IMG_0818
IMG_0820
IMG_0821
IMG_0824
IMG_0826
IMG_0830
IMG_0834
Inger Nilsson och Inge Gustafsson Ingegerd Lusensky
jörgen mårtensson 2 Kerstin Alneberg
jörgen mårtensson web Torbjörn Pettersson
Klubbmästarna 2014 web
KortVasan 2014 Dag
KortVasan 2014 Hanna
kristin o chantelle
Lars Nilsson och Ann-Marie Johansson Ingegerd Lusensky
lasse årsfest 2010
lisa årsfest 2010
maja och caroline
Malmbybladet
melkers minne chantelle
melkers minne emma
melkers minne erik jan-erik
melkers minne erik maja caroline
melkers minne hanna
melkers minne jakob
melkers minne kristin
melkers minne lovisa carina
melkers minne madde emma nathalie
melkers minne mårten
Måsen mårten anna madde
Mälardagen 2014
Nathalie student web
NattCup 2014-01-09-
NattCup 20140306
NattCup Hampus Erik
NattCup Kajsa
NattCupsvinnare 2015 web
Näringslivsmässa Peo Lidholm
ol-skärm
Oringen 2011 Etapp 1 Oringen 2011 Mats
Oringen 2011 Etapp 1 Oringen 2011 Mats
Oringen 2011 Etapp 1 Oringen 2011 Mats
oscar och mårten
ove och pär i ärla 2011
packning av påsar Sevab Ingegerd Lusensky
Pontus o Stickan årsmöte 2011
ramirent_logotype_RGB_102_6
Segrande laget gängbudkavle 2014 web
sevab
skara pojke_i_fontänb
skara skara olflagganb
skara sofie_i_backeb
skara vattenkontrollenb
smol evertsberg 2011
SMOL på TV4
SMOL Årsmöte 2019 fullsatt
SMOL Årsmöte 2019 Kajsa Årets talang Ordförande Anna Stenström Jonsson delar ut priset Årets Talang till Kajsa Wallin Susanne Söderholm
SMOL Årsmöte ny styrelse
SMOL Årsmöte ordförande Anna och mötesordförande Christer
SMOL_Nylogga Alneberg
SMOL7 Alneberg
SMOL8
SMOLgården upptakt 2015 web
SparbankenRekarne
Spårbild Grönklitt small Spårglans
Stadsjakten maj Ingegerd o Björn web
Stadsjakten maj Sofie web
Start gängbudkavle 2014 web
starten
Sten-Eriksson
Stickan Sussie
Stickan tomt
Stickan_ i Arsenalen S-E Ejeborg
stigtomta anna
stigtomta lisa
stigtomta madde
stigtomta mårten
student amanda 2011
student lisa 2011
student tim anton sofie_small size
student utspring
styrelsen årsmöte 2011
Theo student web
Tjejvasan 2011
Träningstorsdag
ungdomar melkers minne
Ungdomsrådet Susanne Söderholm
Ungdomsrådet 2015-09-10 Susanne Söderholm
ungdomsstarten
Upptakt 2014
Upptaktsträff_140615 Upptaktsträff_140615
vasaloppsstarten 2014 800_600
Vattenhål upptakt 2015 web
VM-grupp 1987 Christina B
VM-grupp 1987 Jörgen M
växling kolmårdskavle 2011
ärla if 17 april 2011
 
 
 

smol_

 Sparbanken

 

 

 

  

 

Ramirent

 

 

 

 

 

facebook gilla

 

EventorBanner178x42_3

Postadress:
Strängnäs-Malmby OL
Box 2014
64502 Strängnäs

Besöksadress:
SMOLgården, Eskilstunavägen 45
64534 Strängnäs

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info