Hoppa till sidans innehåll

Bilder


100_2272
100_2338
100_2344
100_2345
10mila 2012 träning karinslund
10mila 2012 träning Tingstughöjden
10milasatsning 2015 Susanne Söderholm
14 april 2011
16 april nybörjarkurs Ove Johansson
2012 helgläger smol
2012 helgläger smol finalen
2012 helgläger smol kvällsfika
2012 helgläger smol målet
2012 helgläger smol starten
2012 Karinslund Anna
2012 Karinslund Mats
2012 Långbergssprinten
20121028 diplom till Elsa o Agnes
20121028 Klubbmästarna Hanna Erik Dag
20121028 Starten har gått
20121028 uppvärmning Nathalie
20121028 Vinnande laget Elsa Nathalie Pär
2012-11-06 Tosterö
20140416
20140416 Hampus
20141113 web
20150104 kvällspyssel web
20150104 träning web
20150105 träning web
20160225 NattCup web Susanne Söderholm
2017 Ucup familjen Hellenek Jenny, Linus, Fredrik och Lovisa Hallenek Susanne Söderholm
2017 Ucup Frej stämplar Frej stämplar vid den sista kontrollen Susanne Söderholm
2017 Ucup Sara stämplar Sara stämplar vid sista kontrollen Susanne Söderholm
25mannaträning
Anton Sundin Swedish League Anton Sundin Susanne Söderholm
Anton triathlon
Arenan Susanne Söderholm
Barometerpristagare 2016 Susanne Söderholm
Barometervinnarna 2017 Sixten och Gösta Wallin, flitigast av alla på vinterns träningar Kerstin Alneberg Stensson
basket 2011
Bild1
Bricksamling 2017 Bricksamling 2017 Susanne Söderholm
Bricksamling kontroll Susanne Söderholm
Bricksamling närbild Susanne Söderholm
Damlaget web Damlaget Daniel Alneberg
DM Sprint 2016 Sten Eriksson Distriktsmästare flankerad av Kajsa och Hillevie Dag Sundin
Easter_www_banner
Elsa-sitter-i-knipa
erik 2011
Fin skog
fotboll efteråt
fotboll före
fotboll mossen först
fotboll mossen sen
fotboll reportern
fotboll tjejer
Grabbarna kör bil Peo Lidholm
Gripträffen Susanne Söderholm
Grundkurs
Grundkurs
Grundkurs orientering
Grundkurs_2017-04-04_lr
gympa 2014 web
Gympaledaren Håkan Susanne Söderholm
HB_GB
Här var det Twist Peo Lidholm
Idoler på Rikslägret
IMG_0679
IMG_1279
inomhus ol 2011
inomhus ol dag 2011
intensivkurs 2016 Några av deltagarna och ledarna på intensivkurs i orientering Mianna Riikonen
jens 2009
Johanna_Emilia_Thea_Hannalina
julserien arboga 2010
Julträning
Julträning.Bana 5
Kallt nyår Susanne Söderholm
Karta
Klemmingekampen Wallin
Kortspel i tältet Ove Johansson
lotta august erik 2011
maja 2011
maja o chantelle 2011
Matheus_Olle_Kalle
Mesta bricksamlare Susanne Söderholm
Mossfotboll 2014-06-16 lagen web
Mossfotboll 2014-06-16 web
Mossfotboll 2015 web Susanne Söderholm
Mossfotboll 2017 web
Motions-OL
MTBO-träning augusti 2016 Ivriga SMOLare innan start Christofher Ramström
Mårten nattcup
Mårten segrare
natt ol
Nattcup 12 januari Susanne Söderholm
NattCup 2011
NattCup 2012
NattCup 2013
NattCup 20141204 web
NattCup 2014-12-18 web
NattCup 6 Sixten och Oscar efter sista nattcupen Susanne Söderholm
NattCup mål 20160204 web Susanne Söderholm
NattCup skugga 20160204 web Susanne Söderholm
NattCup start 20160204 web Susanne Söderholm
Nattcup20171123
Nattcup4
NattCupsegrare Susanne Söderholm
nattorientering Susanne Söderholm
Nybörjarkursen 2015 Susanne Söderholm
Nybörjarkursen 2015 Susanne Söderholm
nyårskartan
Nyårsorientering Susanne Söderholm
OK tors ungdomtävling Peo Lidholm
Olle målgång Daniel Alneberg
Orienteringsupptakt Fullsatt i SMOLgården på orienteringsupptakten Kerstin Alneberg Stensson
Pannlappar Susanne Söderholm
påsk 2011
Rikslägret
Rikslägret 2015
Rikslägret invigning 2017
Rikslägret korridororientering
Rikslägret måndag långdistans
Rikslägret måndag OL-intervaller
Rikslägret onsdag äventyrsdag
Rikslägret onsdag äventyrsdag final
Rikslägret tisdag långpass
Rikslägret tisdag på Städjan Erik, Sara, Vincent och Hampus på Städjan Susanne Söderholm
Rikslägret torsdag fjällorientering
Sista gympan 2015
Sista NattCupen 2015
Sixten Wallin Ungdomstrollet Gotland Sixten Wallin Johan Wallin
Sixten_Oskar
Skara sommarland Robert Lindelöf Ingegerd Lusensky
Skara sommarland Patrik Patrik Eriksson Ingegerd Lusensky
Skara sommarland Sara Sara Lagerman Ingegerd Lusensky
skärtorsdag 2011 stadsskogen
skärtorsdag 3
SMOLskor på Nattcup
Sportlovsbanor
start nybörjarkurs Kerstin Alneberg Stensson
Starten Susanne Söderholm
sussie maja lovisa 2011
Svedäng alla
Svedäng Anton
Svedäng grill
Svedäng Jan-Erik
Svedäng Kjell Barbro
Svedäng Madde
Svedäng Sussie
Tacos till kvällen Peo Lidholm
thomas vid starten nattcup
Tiomilaträning en nöjd Marcus Ramström
Tiomilaträning web
Tips_barn
Tips_junior
Tips_senior
Tips_Ungdom
Torsdagsträning P-O Lidholm
Torsdagsträning_ P-O Lidholm
Torsprinten 2016 Torsprinten Anders Nilsson
tosterö 2010
tosterögympa 2015-01-20 web Vintergympa 2015
Triathlon Svedäng bryggan
Triathlon Svedäng publiken
Triathlon_lotta sussie lotta
Triathlon_mål
triathlon_sim_anton
Triathlon_stefan
Triathlon_tim
Träning 12 juni web
Träningsdag1
Träningsdag2
Ungdomar_GBHB
ungdomscup grip 2015 Susanne Söderholm
Ungdomscup Ok Grip Per-Ola Lidholm
Ungdomslager_SMOL -1_lr
Ungdomslager_SMOL -11_lr
Ungdomslager_SMOL -2_lr
Ungdomslager_SMOL -3_lr
Ungdomslager_SMOL -4_lr
Ungdomslager_SMOL -5_lr
Ungdomslager_SMOL -6_lr
Ungdomslager_SMOL -7_lr
Ungdomslager_SMOL -8_lr
Ungdomslager_SMOL -9_lr
Ungdomslaget Susanne Söderholm
uppvärmning för stora grupperna Susanne Söderholm
Veckans bana 17
Vintergympa avslutning 2017 Avslutning vintergympan 2017 Kashay Eriksson
Vintergympan Vintergympan, Långberget Susanne Söderholm
Vinterträning 7 feb web Susanne Söderholm
Visholmen
Visholmen_liten
Vägvisning Bråtorp
Välbesökt orienteringsupptakt Susanne Söderholm
 
 
 

smol_

 Sparbanken

 

 

 

  

 

Ramirent

 

 

 

 

 

facebook gilla

 

EventorBanner178x42_3

Postadress:
Strängnäs-Malmby OL
Box 2014
64502 Strängnäs

Besöksadress:
SMOLgården, Eskilstunavägen 45
64534 Strängnäs

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info